„TRIO: dailė+muzika+poezija“

Ketvirtadienio vakarą Trakų viešojoje bibliotekoje įvyko pirmasis kamerinių renginių ciklo „TRIO: dailė+muzika+poezija“ renginys.

Žiūrovams buvo pristatyti dešimties lietuvių dailininkų tapybos, grafikos ir fotografijos kūriniai, net virš 40 meno darbų, kuriuos pristatė Vilniaus „AP galerija“ galerininkė Vilma Jankienė. Degustacijos metu susirinkusieji galėjo iš arti apžiūrėti ir degustuoti menininkų darbus iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Dusetų ir Palangos.

Meno degustaciją papildė kraštiečio, aktoriaus Giedriaus Arbačiausko atliekamos dainos bei poetų H. Radausko ir T. Venclovos eilės. Ši puiki meno sintezė nepaliko nei vieno abejingo, praturtino kiekvieną naujais vaizdo, poezijos ir muzikos potyriais, leido giliau suvokti šių meno sričių vienovę ir harmoniją.

Šį Trakų viešosios bibliotekos projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Trakų rajono savivaldybė. Informacinis rėmėjas Trakų rajono laikraštis „Trakų žemė“. Partneriai: Trakų kultūros rūmai, šokolado restoranas „AJ šokoladas“, kavinė „Skaisčio baras.“

Visų laukiame II-ajame renginyje jau spalio 10 d., 18 val. Trakų kultūros rūmų meno galerijoje „Fojė“.

Irena Jocienė

Trakų viešosios bibliotekos vyr. bibliotekininkė