„Skaitmeninė savaitė“ Trakuose

Vasario 26 d.  Trakų viešosios bibliotekos Internetinėje skaitykloje žingeidūs bibliotekos skaitytojai, besidomintys interneto naujovėmis ir galimybėmis, stebėjo asociacijos „Langas į ateitį“ parengtą internetinį seminarą „Skaitmeninė savaitė“.

Transliacijos metu lektoriai – asociacijos „Langas į ateitį“ direktorė Loreta Križinauskienė, renginių ekspertė Ginta Liberytė ir projekto vadovas Aidas Sinkevičius – kalbėjo apie bibliotekose organizuojamas atvirų durų dienas, per kurias lankytojai sužino, kokias galimybes skaitmeniniam ugdymui siūlo bibliotekos bei apie skaitmeninį raštingumą.

Akcijos metu kovo 25–31 d. bibliotekose vyks internetiniai seminarai, kūrybinės dirbtuvės, edukacinės vaizdo paskaitos, intelektualūs žaidimai.

Skaitytojus kviečiame sekti mūsų naujienas ir aktyviai dalyvauti „Skaitmeninės savaitės“ rengiamuose renginiuose.

Daiva Klimienė,

Trakų viešosios bibliotekos vyr. bibliografė