Skaitmeninė savaitė Rūdiškių bibliotekoje

Kovo 25–31 dienomis visoje Europoje vyko kasmetinė akcija „Skaitmeninė savaitė“ (angl. „ALL DIGITAL Week“), skatinanti naudotis informacinėmis ryšio technologijomis ir ugdyti skaitmeninį raštingumą. Kasmet jos renginiuose dalyvauja iki 100 tūkst. Europos Sąjungos gyventojų. Tematika labai plati: nuo raštingumo, saugaus elgesio internete iki skatinimo tobulinti įgūdžius, reikalingus naujoms skaitmeninėms darbo vietoms.

Rūdiškių biblioteka taip pat prisijungė prie „Skaitmeninės savaitės renginių. Stebėjome tiesioginės transliacijos internetinius seminarus (online) – „Bankas be kodų kortelių: praktiniai patarimai“, „Informatika keliauja į Lietuvos pradines klases“, edukacinę vaizdo paskaitą „Mechatronika“.

Kovo 29 dieną bibliotekoje lankėsi gausus būrys Rūdiškių gimnazijos 9 klasės moksleivių su mokytojomis Stanislava Tarailiene ir Marija Krutikoviene. Supažindinome juos su projekto „Prisijungusi Lietuva“ veiklomis, taip pat jaunimas pasitikrino žinias, sprendė testus.

Rūdiškių miesto biblioteka ir toliau kviečia savo gyventojus dalyvauti projekto „Prisijungusi Lietuva“ akcijose, mokytis ir būti atsakingais skaitmeninio pasaulio žinovais.

Laima Franckevičienė,

Trakų viešosios bibliotekos