Prabėgo trečiasis „Auksinio proto“ žaidimas

Antradienio vakarą Trakų viešojoje bibliotekoje įvyko jau trečiasis XIX sezono „Auksinio proto“ žaidimas. Žinių varžytuvėse dalyvavo komandos „Du geriau nei vienas“, „Išmanieji protai“ ir „Be vilčių“.

Trečiasis „Auksinio proto“ vakaras permainų nepažėrė – „Išmanieji protai“ bibliotekoje ir vėl laimėjo, surinkę 59 taškus. Antroji vieta atiteko „Du geriau nei vienas“, surinkusiems 49 taškus. Tretieji su 29 taškais liko komanda „Be vilčių“.

Protmūšyje žaidėjams teko prisiminti įvairius Lietuvos ir pasaulio įvykius, įspėti amžius bei pakeliauti po Švediją.

Žaidimo rezultatus rasite čia: https://www.auksinisprotas.lt/gyvu-zaidimu-rezultatai/

Vis dar kviečiame prisijungti ir naujus žaidėjus. Užsiregistruoti galite el. p. a.narbutiene@trakubiblioteka.lt arba tel. (8 528) 55 461.

Dalyvauti žaidime norinčius pavienius asmenis prijungsime prie susidariusių komandų.

Ačiū visiems už smagų žaidimą ir iki pasimatymo paskutinį sausio antradienį!

Akvilė Narbutienė

Trakų viešosios bibliotekos vyr. bibliografė