Poezijos popietė „Pavasario balsai“

Antroji Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės #tuesibiblioteka diena Trakų viešojoje bibliotekoje buvo skirta poezijai. „Pavasario balsai“ – tai jau antras susitikimas su skaitytojais iš ciklo „Metų laikai“. Poezijos mylėtojai susitikimo metu skaitė S. Neries, H. Radausko, J. Macevičiaus, J. Marcinkevičiaus, R. Skučaitės bei kitų poetų eiles.

Poezija tai dar vienas būdas pradžiuginti savo sielą, pasidalinti mintimis ir jausmais. Jai nesvarbūs nei metų skirtumai, nei religija ar tautybė, ji tiesiog leidžia būti savimi. Susirinkusieji ne tik dalijosi savo mintimis apie poetus, skaitė pasirinktus eilėraščius, bet ir bandė skaityti vieną eilėraštį dviese po eilutę, taip suteikdami kiekvienai minčiai vis kitokį, tik jam suprantamą savitą jausmą. Tradiciškai šiltas susitikimas baigėsi dainuojamąja poezija. Renginio dalyviai kartu su Aktorių trio (skambant įrašui) sudainavo dvi dainas: Pierre Beranger „Metų laikai“ ir „ Žalia, žalia“.

Kita poezijos popietė vyks jau vasarą ir bus skirta šiam metų laikui. Iki pasimatymo!

Irena Jocienė,

Trakų viešosios bibliotekos vyr.bibliotekininkė