Paskaita-seminaras „Kvėpavimo ABC: kaip įtampą paversti atsipalaidavimu?“

Kovo 9 d. Trakų viešojoje bibliotekoje vyko paskaita-seminaras „Kvėpavimo ABC: kaip įtampą paversti atsipalaidavimu?“ Seminarą-paskaitą vedė lektorius Mantas Stoškus. Susitikimo metu lektorius pasidalino kiekvienam lengvai suprantamais kvėpavimo pratimais, padėsiančiais bet kuriuo metu atsipalaiduoti, pakelti savo energiją ir nuotaiką.

Dalyviai atliko kelis kvėpavimo pratimus bei sužinojo: kodėl kvėpavimo įvaldymas yra būtinas šių dienų žmogui, kaip žmogaus kūne susikaupia stresas ir negatyvios emocijos, kas yra sąmoningas kvėpavimas ir kokia jo nauda, kaip gydyti ligas kvėpavimo pagalba, kas yra meditacija.

Trakų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Zita Norkienė visiems dalyviams įteikė dovanų – galimybę nemokamai išbandyti 12 sesijų giluminio relaksacinio kvėpavimo kursą, po kurio, pasak lektoriaus M. Stoškaus, „gyvensime laimingesni“.