Paroda „PAPRASTAS NEPAPRASTAS Justinas Marcinkevičius“

Trakų viešojoje bibliotekoje lankytojų laukia unikali fotografijų paroda, skirta dramaturgui, vertėjui, akademikui, vienam populiariausių XX a. pabaigos–XXI a. pradžios lietuvių poetų Justinui Marcinkevičiui.

Parodos autorei Onai Valkauskienei pavyko sustabdyti daug žmonių ir įvykių fotografijose. Profesionali fotografė kelis dešimtmečius fiksavo Justino Marcinkevičiaus gyvenimo akimirkas, susijusias su jo gimtine – Prienais. Nuotraukose – susitikimai su poetu, jo dalyvavimas renginiuose, šventėse. Ji dėkinga likimui, kuris dažnai jos ir Poeto kelius „supindavo“, o pomėgis fotografuoti šiandien džiugina didžiule fotografijų kolekcija, kurios dalis sugulė į parodą „PAPRASTAS NEPAPRASTAS Justinas Marcinkevičius“.

Dalis šios parodos eksponuojama ir Trakų rajono savivaldybėje.

Už galimybę eksponuoti fotografijų parodą „PAPRASTAS NEPAPRASTAS Justinas Marcinkevičius“ dėkojame Prienų Justino Marcinkevičiaus viešajai bibliotekai.

Paroda Trakų viešojoje bibliotekoje veiks iki gegužės 4 d. Kviečiame apsilankyti.