Mokymai „Linkėjimai, maistas“

Europa pradeda kovą su maisto švaistymu. Iki 2030 m. iššvaistomo maisto kiekius sumažinti dvigubai – tokį įsipareigojimą prisiėmė Europos Sąjungos (ES) narės, pasirašydamos Tvarios plėtros programą. Kasmet Europoje iššvaistoma 88 mln. tonų maisto – tai 20% viso ES pagaminamo maisto.

Rūdiškių bibliotekoje vyko Lietuvos vartotojų instituto vedami nemokami ir informatyvūs mokymai „Linkėjimai, maistas“. 90 min. mokymai su žaidybiniais elementais ir temomis apie maisto pirkimą ir laikymą namuose, šaldytuvo paslaptis, maisto išmetimo priežastis, maisto atliekų poveikį klimatui ir kitomis.

Mokymuose buvo siekiama suteikti žinių, kurios padėtų namų ūkių gyventojams tinkamai įvertinti savo maisto poreikius, jo įsigyti tik tiek, kiek reikia, racionaliai jį suvartoti, kad kuo mažiau gero maisto atsidurtų šiukšliadėžėje.

Trakų viešosios bibliotekos Rūdiškių filialo informacija