Mes nebijom šalto sniego!

Sausio 20 dieną Rūdiškių kultūros centre vyko renginys Pasaulinei sniego dienai pažymėti „Mes nebijom šalto sniego...“. Susirinkę  rūdiškiečiai ir svečiai galėjo išbandyti savo jėgas smiginių, šaškių, bėgimo, šiaurietiško ėjimo, tinklinio, futbolo ir žūklės rungtyse.

Rūdiškių bibliotekos vyr. bibliotekininkė Nijolė Vėlyvienė buvo atsakinga už Besmegenių lipdymą. Į šią veiklą entuziastingai ir su nuotaika įsitraukė rūdiškiečiai tėveliai su vaikais. Sniegas buvo nelipnus, bet  dalyviai, pasitelkę kūrybiškumą ir sumanumą, sugebėjo su tuo susidoroti. Besmegeniai, papuošti skrybėlėmis, šalikais, liemenėm ar apsiaustais, tapo tikra Kultūros centro kiemo puošmena.

1-ąją vietą Senių Besmegenių konkurse laimėjo ypač kruopščiai pasiruošusi Laniauskų šeima. Jų Besmegenis skleidė svarbią žinią: „Nebūk besmegenis, kurk pasaulį be prievartos“, o šalia pastatyti simboliai taip pat turėjo savo reikšmę: žagrė – darbą, arfa – kultūrą, knyga – mokslą. „Paminkime ginklus ir kurkime Pasaulį be prievartos“ – tokia rūdiškiečio kūrinio tema.

Mes džiaugiamės pirmą kartą prisijungę prie šios akcijos ir tikimės, kad ji taps tradicine.

Nijolė Vėlyvienė,

Trakų viešosios bibliotekos Rūdiškių filialo vyr. bibliotekininkė