Lapkričio 21 d. kūrybinės dirbtuvės su knygos „Sibiro haiku“ autorėmis Jurga Vile ir Lina Itagaki Trakuose ir Aukštadvaryje

Lapkričio 21 d. vyks kūrybinės dirbtuvės su knygos „Sibiro haiku“ autorėmis Jurga Vile ir Lina Itagaki Vaikų literatūros skyriuje ir Aukštadvario bibliotekoje.

10 val. Vaikų literatūros skyriuje vyks „Istorija degtukų dėžutėje“.

Kursime mažų siuntinukų paštą. Kiekvienas vaikas gaus po degtukų dėžutę, kurioje ras armonikėle sulankstytą popierių su haiku eilėraščiu. Pagal eilėraštį vaikams reikės nupiešti istoriją. Vėliau degtukų dėžutei pagal nupieštą istoriją reikės sukurti viršelį.

13 val. autorės apsilankys Aukštadvario bibliotekoje.

Dalyviai toliau kaups žinias apie komiksų kūrimą, kurias panaudos kurdami savo komiksą. Mėgausimės susitikimu su žymiomis kūrėjomis.

Edukacijos vykdomos tęsiant Trakų viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus projektą „Atrask komiksus su TraKiu“.

Kviečiame dalyvauti!