Kamerinių renginių ciklas „TRIO: dailė+muzika+poezija“

Paskutinį spalio vakarą Trakų viešosios bibliotekos kamerinių renginių ciklas „TRIO: dailė+muzika+poezija“ pakvietė meno mylėtojus jau į trečiąjį šio ciklo susitikimą. Šį kartą renginys vyko Trakų kavinėje „Skaisčio baras“. Neįprasta aplinka žiūrovams suteikia vis kitokių, netikėtų meno pajautimo aspektų.

Meno degustacijos metu „AP galerija“ galerininkė Vilma Jankienė pristatė ir supažindino susirinkusius su dar dešimties menininkų darbais. Norime priminti, kad degustacijų metu pristatomi vis kitų menininkų darbai. Vakaro metu buvo pristatyti net 43 tapybos, fotografijos ir grafikos darbai iš Vilniaus ir Ukmergės. Žiūrovai galėjo susipažinti su originaliomis Antano Sutkaus nuotraukomis, Arvydo Pakalkos tapybos darbais. Įspūdį paliko ir Editos Suchockytės grafikos miniatiūros. Susirinkusieji galėjo iš arti degustuoti meno kūrinius, pamatyti ir pajusti menininkų potėpio originalumą, spalvų žaismą.

Vakarą ir meno kūrinių degustaciją, be abejo, lydėjo muzika bei poezija. Šį kartą žiūrovai galėjo pasiklausyti jaunų atlikėjų – Luko Pivoriūno (suzofonas) ir Karolio Levarausko (saksofonas) – atliekamų muzikinių kompozicijų. Šie jauni atlikėjai stebino ne tik savo atliekamų kūrinių originalumu, bet ir sukūrė muzikinę kompoziciją „Galvė“, būtent trečiajam ciklo „TRIO: dailė+muzika+poezija“ renginiui. Muzikines kompozicijas lydėjo poezijos posmai.  Mėgavomės Kęstučio Navako poezija, kurią skaitė Lukas Pivoriūnas.

Dar vienas ciklo „TRIO: dailė+muzika+poezija“ renginys neabejotinai praturtino žiūrovų akis ir sielą. Tad kviečiame visus degustuoti ir mėgautis menų sinteze.

Šį projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Trakų rajono savivaldybė, partneriai: Trakų kultūros rūmai, kavinė „Skaisčio baras“, šokolado restoranas „AJ šokoladas“, Trakų rajono laikraštis „Trakų žemė“.

Ketvirtasis kamerinių renginių ciklo „TRIO: dailė+muzika+poezija“ renginys vyks jau lapkričio 21 d., 18 val. šokolado restorane „Šokolado sostinė“ (Vytauto g. 4, Trakai).

Lauksime Jūsų!

Irena Jocienė

Trakų viešosios bibliotekos vyr. bibliotekininkė