„Kalėdinių-naujametinių puokščių“ parodos atgarsiai

Su kuo Jums siejasi gražiosios žiemos šventės – Kūčios, Kalėdos ir Naujieji metai? Trakų viešosios bibliotekos lankytojai ir darbuotojai jų niekaip neįsivaizduoja be nuostabios „Kalėdinių-naujametinių puokščių“ parodos. Kaip ir kasmet, džiugią ir pakilią prieššventinę nuotaiką dar labiau pastiprino Trakų miesto ir rajono gyventojų sukurtos, tikra žiema kvepiančios puokštės, kuriomis Trakų viešojoje bibliotekoje galėjote pasigrožėti gruodžio 9–18 d.

Džiaugiamės ir dėkojame „Kalėdinių-naujametinių puokščių“ parodos dalyviams: Virginijai Fiofilaktovai; Rimai Pulauskaitei; Melanijai Šareikienei; Julijai Pulokienei; Ugnei Martinkėnaitei; Ligitai Kudzinskienei; Onuškio Donato Malinausko gimnazijos moksleiviams: Rojui Giniūnui, Kamilei Glebutei, Jovitai Zagorulko, Ugnei Okunevičiūtei, Ilonai Aleksaitei, Dainorai Balašaitytei, Aurimui Veligur, Gabijai Tamkevičiūtei; Paluknio Longino Komolovskio gimnazijos moksleiviams: Albert Sacharuk, Majai Bražickajai, Gabrielai Buzarevič, Gabrielai Kliukovič, Elizai Krasovskai ir jų mokytojai Linai Dinapaitei-Astrauskei; Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos moksleiviams ir jų mokytojai Henrietai Stachovskienei.

Gražių ir jaukių artėjančių švenčių!

Regina Kaziukėnaitė

Trakų viešosios bibliotekos vyr. bibliotekininkė