Gretos Vaisėtaitės fotografijų paroda „Linkėjimai iš miško“

Rūdiškių miesto bibliotekoje eksponuojama kraštietės Gretos Vaisėtaitės fotografijų paroda „Linkėjimai iš miško“. Tai jau trečia jaunosios menininkės paroda, atkeliavusi į mūsų biblioteką. Greta – kūrybiška ir originali, mylinti žmones ir gamtą. Save atrado fotografijoje, per ją atskleidžia save.

Pasak Gretos, nuo pat mažens miškas yra didelė dalis jos gyvenimo. „Jis visada šalia manęs. Tai vieta, kurioje galiu jaustis laisvai, pailsėti ir atgauti jėgas. Tai tarsi prieglobstis, saugantis nuo greitai bėgančio ir niekaip bent truputį sulėtėti negalinčio gyvenimo ritmo. Miškas pulsuoja ramybe ir apsilankęs jame negali tos ramybės bent lašelio nepasiimti ir sau. Miškas gali sugrąžinti mums energiją ir gyvybingumą, tuomet kyla natūralus noras jį saugoti bei ginti. Šis projektas  galėtų būti tarsi priminimas žmogui, kad miškas – tai ne tik reikalingų žaliavų šaltinis, bet ir poilsio, įkvėpimo, apmąstymų vieta. O galbūt bežiūrint į miško vaizdą, pavyks nors trumpam atitrūkti nuo realybės ir pasinerti į svajonių pasaulį“, – sako Greta Vaisėtaitė.

Mes džiaugiamės Gretos pasiekimais. Lietuvoje yra daug puikių gamtos kampelių. O mes dėkojame už įamžintas nuostabaus gamtos grožio akimirkas Rūdiškių apylinkėse.

Gretos Vaisėtaitės darbų paroda Rūdiškių biblioteką puoš iki kovo 2 d. Kviečiame pasigrožėti!

Laima Franckevičienė,

Trakų viešosios bibliotekos Rūdiškių padalinio vedėja