Grendavės bibliotekoje – paroda „Knyga man kelią rodo“

Kasmet balandžio 2-ąją, minint Hanso Kristiano Anderseno gimimo dieną, švenčiama Tarptautinė vaikų knygos diena. Jos tikslas – įkvėpti skaitymo meilę ir atkreipti dėmesį į vaikų knygas.

Pasak iškilios japonų rašytojos Eiko Kadono, skaitydami knygas atveriame duris į kitą pasaulį, o perskaitę pamatome pasaulį iš naujo. Pasaulinės vaikų literatūros pradžia – antikos mitai, įvairių šalių liaudies kūryba, Ezopo pasakėčios, viduramžių epas.
Grendavės biblioteka surengė parodą „Knyga man kelią rodo“, skirtą Tarptautinei vaikų knygos dienai paminėti. Tai – rašytojų kūriniai, kurie populiariausi tarp jaunųjų mūsų bibliotekos skaitytojų. Čia galima pavartyti ne tik Hanso Kristiano Anderseno knygas, bet ir vaikų rašytojų T. Dirgėlos, I. Ežerinytės, N. Vaitkutės ir kt. autorių literatūros kūrinius.

Biblioteka kviečia jaunuosius lankytojus ne tik aplankyti parodą, bet ir susipažinti su dar jiems neskaitytomis knygomis, kuriomis dažnai papildomos bibliotekos lentynos.
Paroda veiks iki balandžio 25 d.

Regina Karpičienė,

Trakų viešosios bibliotekos Grendavės padalinio vyr. bibliotekininkė