Gegužės 24 d. Irenos Buivydaitės-Kupčinskienės kūrybos popietė

Gegužės 24 d., 13 val. Rūdiškių miesto bibliotekoje įvyks rašytojos, vertėjos Irenos Buivydaitės-Kupčinskienės kūrybos popietė.

Pirmoji I. Buivydaitės knyga pasirodė 1995 metais – romanas „Šimtas baltų mersedesų“. „Rožių dvaras“ – jau tryliktoji autorės knyga. Skaitytojai labiausiai pamėgo rašytoją už jos romanus „Tikros ir netikros seserys“, „Kitapus veidrodžio“, „Nebaigta kalnų sakmė“. Autorės knygos yra vienos skaitomiausių šalies bibliotekose.

„Aš rašau apie gyvenimą, mano knygose atsispindi gyvenimiškos istorijos, tačiau jos nėra tikros. Tikras gali būti tik koks nors mažytis epizodas, o siužetas yra fantazijos vaisius“, – teigia autorė.

Ji sako, kad rašymas yra ir pomėgis, ir aistra, taip pat pabėgimas nuo kasdienybės. Pirmiausia rašo sau, o paskui atsiranda noras pasidalinti išgyvenimais su kitais.

Maloniai kviečiame į susitikimą-popietę!

Trakų viešosios bibliotekos Rūdiškių filialo informacija