Domo Samuolio fotografijų paroda

Trakų viešojoje bibliotekoje nuo balandžio 2 d. iki gegužės 7 d. eksponuojama Domo Samuolio fotografijų paroda „Miško upeliai“ ir „Lietuviškas peizažas“.

Štai ką autorius pasakoja apie save:

„Gimiau ir užaugau apsuptas nuostabios Anykščių krašto gamtos. Tik jos grožį kiekvienas matome kitaip. Jau kurį laiką keliauju ir renku įvairių Lietuvos vietų vaizdus. Nors atrodytų mūsų kraštas labai vientisas ir panašus, bet stabtelėjus ir gerai įsižiūrėjus, galime pamatyti, jog jis kontrastingas, spalvingas ir labai įvairus. Šioje parodoje noriu su jumis pasidalinti savo žvilgsniu į gamtą. Linkiu visiems gamtoje atrasti vidinę ramybę, poilsį ir pasisemti naujų minčių kūrybai. Gyvenimas juk ir yra nepaprastas meno kūrinys, kurį kiekvienas tapome savaip.“

Kviečiame aplankyti parodą!