Baigėsi 15 savaičių trukęs „Auksinio proto“ rudens-pavasario sezonas

Nuo pat sausio 17-osios net 15 savaičių iš eilės Trakų viešojoje bibliotekoje vyko savo išmaningumu ir populiarumu stebinantys „Auksinio proto“ turnyrai. Iš pradžių nedrąsiai į pirmuosius žaidimus rinkosi vos pora komandų, o vėliau žaidėjų skaičius ir azartas nuolat augo. Į Trakų viešąją biblioteką antradienio vakarais susiburdavo net 4 gausios komandos: senbuviai „Išmanieji protai“, atsinaujinę „Trakai United“, „Baikit, nemanau!“ ir tik nuo antrosios sezono pusės prisijungęs „Rotorius“.

Niekas net nedrįso abejoti senbuvių „Išmaniųjų protų“ pranašumu - juk būtent jie vis triumfuodavo ir ankstesniuose sezonuose. Ir štai, jie pateisino savo vardą dar kartą – per visą „Auksinio proto“ gyvavimo laiką Trakuose dar nebuvo tokios komandos, kuri sugebėtų laimėti net 12 sezono žaidimų iš 15!!! Neįtikėtina, tačiau šis dėsnis gyvas, tarsi Vytauto laikų legenda. „Išmanieji protai“ nuo pat sezono pradžios išsiveržė į priekį, ir savo pozicijų neapleido viso žiemos-pavasario sezono eigoje, kol galiausiai šventė garbingai iškovotą pergalę, bendroje įskaitoje surinkę 983 taškus. Antroje vietoje atsidūrė komanda „Baikit, nemanau!“, kuri net du kartus sugebėjo išplėšti pergalės skeptrą iš „Išmaniųjų“ sezono lyderių ir bendroje įskaitoje finišavo su 775 taškais. Bronzos medaliais puošėsi performuota senbuvių komanda „Trakai United“, praleidusi kelis žaidimus ir bendroje įskaitoje surinkusi 588 taškus. Na o ketvirtieji – be galo perspektyvi naujokų komanda „Rotorius“, prisijungusi tik nuo šeštojo žaidimo, tačiau nepasidavusi iki pat finišo tiesiosios, kai finaliniame žaidime balandžio 25-ąją žiemos-pavasario sezoną baigė su trenksmu – iškovota pergale bei 491 tašku bendrojoje įskaitoje.

Nuoširdžiai sveikiname nugalėtojus ir visas komandas bei kiekvieną, tikrai – AUKSINĮ PROTĄ, atskirai ! Dėkojame Jums už tai, kad pasirinkote Trakų viešosios bibliotekos siūlomas intelektualias pramogas ir laisvalaikį leidote kartu su mumis bei esate aktyvūs bendruomenės nariai. Linkime ir toliau neprarasti polėkio nuolatiniam žinių troškimui ir kviečiame sekti bibliotekos naujienas apie artėjantį „Auksinio proto“ rudens sezoną.

Gintarė Tamašauskaitė,

TVB Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vyr. bibliotekininkė