Atsisveikinimo rytmetis su l/d „Pasaka“ priešmokyklinukų grupe „Gandriukas“

Kokia graži vaikystės pasaka!

Ji tarsi fėja ūkanotų pievų...

Ji saulės spindulys, ji ašara,

Tyro šaltinio ir pakrantės ievų.

Šie nuostabūs žodžiai skirti Rūdiškių lopšelio-darželio „Pasaka“ „Gandriukų“ grupės vaikams, jų paskutinio apsilankymo progai.

Susitikę paskutinį kartą mes drauge surengėme vaidinimą pagal ukrainiečių pasaką „Pirštinė“. Vaikai rinkosi vaidmenis, improvizavo gyvūnus – stengėsi atkartoti pasirinkto gyvūno balsą, ropojimą. Taip vaidinant mažieji ugdė empatiją keturkojams, kalbos, bendravimo įgūdžius, emocinį vystymąsi, savarankiškumą bei judamuosius gebėjimus.

Susitikimo metu vyravo teigiamos emocijos ir plačios šypsenos. O dar didesnis emocijų pliūpsnis buvo gavus „Diplomą“ už aktyvų dalyvavimą ir šiltą draugystę bei dovanėlę. Bendra nuotrauka su dideliu meškinu vainikavo mūsų gražų susitikimą.

Tikimės, kad mūsų įvairiapusį bendravimą – knygų skaitymą, interpretavimą, pasakų vaidinimą, parodų organizavimą, švenčių kūrimą, žaidimus bei vaikišką džiaugsmą ir juoką vaikai saugos savo širdelėse ilgus metus bei tapę pradinukais tęs draugystę su Rūdiškių miesto biblioteka.

Džiaugiamės prisidėję prie augančios kūrybingos kartos mūsų Rūdiškių miesto bendruomenėje.

Jolanta Masiulevičienė,

Trakų viešosios bibliotekos Rūdiškių padalinio vyriausioji bibliotekininkė