Akcija „Spalvotas pavasaris“

Tradiciškai, jau 10-ą kartą Lietuvoje vyko graži akcija „Spalvotas pavasaris“. Dusmenų biblioteka prie šios akcijos prisijungė praeitais metais, panoro sudalyvauti dvi moterys – Audronė Ovejan ir Irena Putvinskienė.

Šiais metais jos ir vėl, ne tik dovanojo gražių megztų darbų, bet ir įtraukė kitas mezgėjas iš įvairių miestų bei rajonų: Albina Aukštulevičienė – Vilnius, Jurga Jazdauskienė – Kretinga, Ineta Valiuškienė – Panevėžys, Irma Juknienė – Šiauliai, Loreta iš Tauragės, Marytė Aleksandravičienė – Klaipėda.

Dusmenų biblioteka nuoširdžiai dėkoja visoms moterims, kurios dalijasi savo gerumu, pradžiugindamos, papuošdamos bei sušildydamos žmones, kovojančius su onkologinėmis ligomis, savo megztais bei siūtais darbeliais. AČIŪ!

Rima Voverytė,

Trakų viešosios bibliotekos Dusmenų filialo vyr. bibliotekininkė