Akcija „Keliu vėliavą“ Trakų viešojoje bibliotekoje

Pasitikdama visai šaliai išskirtinius metus – Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį, Trakų viešoji biblioteka prisijungė prie LRT inicijuotos akcijos „Keliu vėliavą“ ir 2018 m. pirmoji iškėlė net 24 trispalves.

Šią gražią tradiciją biblioteka tęsia ir šiais metais, iškeldama trispalves, ir kviečia visus trakiečius prisijungti prie šios akcijos.

Minint Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, šiais metais Trakų viešoji biblioteka kviečia apsilankyti ir Lietuvos šventei skirtose parodose.

Bibliotekoje veikia literatūros ir spaudinių paroda „Vasario 16-oji – tautos vieningumo simbolis“, kurioje eksponuojamas ir 1918 m. vasario 16 d. Lietuvos Tarybos nutarimas dėl Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo, įteiktas Vokietijos vyriausybei, eksponuojama ir 2017 kovo 29 d. Berlyne prof. Liudo Mažylio rasto istorinio dokumento pasirašyta kopija. Taip pat parodoje eksponuojami Lietuvos Laisvės Kovos Sąjūdžio Tarybos 1949 m. vasario 16 d. deklaracijos 70-mečiui skirti spaudiniai.

Kviečiame apsilankyti!