Kūrybiškumo saviraiškos studija (Trakai)

Trakai

Gruodžio 6, 7, 13, 15, 20, 22, 27 dienomis, 13.30–14.30 val. Trakų viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje vaikams vyksta neformaliojo švietimo būrelis – „Kūrybiškumo saviraiškos studija“, kuri apima Teatro saviraišką ir kūrybines dirbtuves. Bet kuriuo metu prie šio būrelio gali prisijungti ir nauji nariai.

Teatro saviraiškos studiją veda profesionali režisierė Irena Jocienė. Teatras leidžia vaikui išlaisvinti vaizduotę, pažinti save, savo kūną. Vaikai šioje studijoje keliauja į teatro pasaulį, prakalbina knygų personažus, interpretuoja ir improvizuoja. Vaikai mokosi daryti kostiumus, grimuotis, įsijausti į atliekamą vaidmenį. Teatro saviraiškos užsiėmimų metu vyks teatriniai žaidimai vaizduotės, bendravimo, loginio mąstymo lavinimui; balso technikos ir artikuliacijos pratimai, kūno plastikos trenažas, etiudų kūrimas.

Kūrybinėse dirbtuvėse dalyvių laukia įvairūs kūrybiniai darbai. Prieš užsiėmimus aptariami pasirinktos temos etapai, parenkama tematinė literatūra, pasirenkamos konkrečiai veiklai reikalingos priemonės. Visa tai skatina būrelio dalyvius pažvelgti į objektą iš įvairių pozicijų ir lavina žingeidumą.

Kūrybiškumo saviraiškos studijos veikloje numatytas abiejų programų bendradarbiavimas ir bendra veikla, kuri lavina vaikų kūrybiškumą, fantaziją, būtinybę užbaigti pradėtus darbus, užtikrina veiklos tęstinumą, suteikia vaikams pasitikėjimo savimi ir kūrybos džiaugsmą. Vaikai kartu su vadovėmis ir tėveliais dalyvauja Trakų miesto renginiuose, parodose, konkursuose.

Kviečiame prisijungti naujus narius! Kūrybiškumo saviraiškos studija – tai puikus būdas išlaisvinti savo kūrybiškumą ir stiprinti pasitikėjimą savimi.

Daugiau informacijos tel. (8 528) 22103.

Vaikų literatūros skyrius
Birutės g. 44, Trakai

Trakai – Lietuvos kultūros sostinė 2020
QR kodas
Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacija
Skaitmeninio raštingumo mokymai
Trakų informacinis centras
Rock and roll bibliotekininkas
Eklasika
Interaktyvi biblioteka
Vilnijos vartai