Virtualus susitikimas „Lietuva, su gimtadieniu“

Vasario 11 d. vyko virtualus susitikimas su Onuškio vaikų darželio „Boružiukų“ bei „Smalsiukų“ grupių ugdytiniais. Kadangi artėja Vasario 16-oji, Lietuvos gimtadienis, tai ta proga ir nusprendėme kartu sukurti šventišką bei žaismingą popietę.

Susitikimą pradėjome eilėmis apie Lietuvą, kurias perskaitė bibliotekininkė. Visi kartu garsiai sveikinome Lietuvą su gimtadieniu! Vėliau sekė žaidimas „Balta pūga“. Pasitelkę tokias priemones, kaip: maišeliai, šiaudeliai ir putplasčio rutuliukai, sukėlėme tikrą audrą maišelyje. Tuo pačiu principu, tik jau kitame maišelyje, siautė „Trispalvė pūga“ – geltona, žalia, raudona.

Ačiū vaikams už gražią dainelę Lietuvai ir šiltą pasibuvimą kartu.

Rima Voverytė

Trakų viešosios bibliotekos Dusmenų filialo vyr. bibliotekininkė