Tai švęsti ar nešvęsti?

Mažieji Rūdiškių bibliotekos vaiduokliukai siūlo nesukti sau galvos – švęsti Heloviną ar nešvęsti? Žinoma, kad švęsti. O kodėl turėtume nešvęsti?! Juk mūsų bibliotekoje knygų apie vaiduoklių gyvenimą ir jų nuotykius yra. Jų daug, jos mėgstamos ir skaitomos.

Angie Sage „Vaiduoklių namai“ supažindins su Araminta Baisuole, gyvenančia sename angliškame dvare kartu su vaiduokliais. Cornelijos Funkės „Vaiduoklių medžiotojai kraupioje pilyje“ atskleidžia, kaip Niūrakmenio pilies herojai bando atrasti viltį gyventi ramiai, padedant geriausiems pasaulio vaiduoklių medžiotojams. Claire Barker „Šunelis Vaiduoklis“ pasakoja apie Kaulelį Pipirą Žvaigždžių perėjos rūmuose. Tomo Dirgėlos „Domas ir Tomas. Mokyklos vaiduoklio mįslė“ supažindina su vaiduokliu Bū, gyvenančiu mokykloje, o Barbaros Wendelken „Trys Paulos ir pilies vaiduoklis“ pasakoja apie brangaus žiedo paieškas, prie kurio dingimo prikišo nagučius vaiduoklis. Ir čia tik kelios paminėtos knygos, turim ir daugiau.

Artėjant Vaiduoklių dienai, su vaikais gaminome vaiduokliukus. Susipažinkit: mažieji bibliotekos vaiduokliukai, įsikūrę Vaiduoklių medyje, nekantriai laukia savo nakties. Dėkojame visiems meistrams, su dideliu malonumu gaminusiems vaiduoklius.

Jeigu jums pasirodys, kad mūsų vaiduokliukai ne itin išvaizdūs, gal jūs ir būsit teisūs, bet mes nesiekiam tobulumo, mūsų tikslas – linksmai ir kūrybingai praleisti laiką kartu.

Ramios Šiurpnakčio nakties!

Danguolė Paliulienė