Sušilkim prie žvakelės

Niūrūs, tamsūs gruodžio vakarai nuteikia laukimui. Laukimui kažko nepaprasto. Tai advento laikotarpis.

Gruodžio 1 d. į adventinę  vakaronę rinkosi Dusmeniškiai. Vakaronėje turėjome ir svečių – tai Tiltų vaikų folkloro kolektyvas „Gelužėlė“, kurio vadovė Vaiva Neteckienė. Dėkojame mergaitėms už įspūdingą ir gražią adventinę programą.

Popietė prasidėjo nuo vainikų pynimo bei įvairių darbelių, karpinių iš popieriaus. Uždegę pirmąją advento žvakelę, dainavome adventines dainas, šokome ratelius, žaidėme žaidimus, pasimokėme Kūčių burtų, porinome senolių išmintį, linkėjome vieni kitiems gražių artėjančių švenčių.

Džiaugiamės, kad galėjome pabūti kartu, ir maži, ir dideli, drauge pajusti advento ramybę bei džiugią laukimo nuotaiką. Tokie susibūrimai priverčia giliau susimąstyti apie susikaupimo laikotarpį ir pajusti Šv. Kalėdų dvasią.

Didelis ačiū visiems dalyvavusiems.

Rima Voverytė,

Dusmenų bibliotekos vyr. bibliotekininkė