Skelbiame oficialų „Vasara su knyga“ laikotarpio atidarymą!

Birželio 7 dieną mes savo bibliotekoje paskelbėme oficialų vasarinio sezono „Vasara su knyga“ atidarymą. Socialinėje „Facebook“ paskyroje patalpintame vaizdo įraše pasveikinome visus su pagaliau pagaliau atplasnojusia pas mus vasara, kurioje netrūks nuotykių, smagių žaidimų, šėlionių, gryno oro... ir knygų. Na, bent jau penkių tai būtinai. Labai norim tuo tikėti.

Daugelis vaikų, tikriausiai, keliaus į vasaros stovyklas, žinom, kad jų tarpe bus tokių, kurie tai darys pirmą kartą ir todėl padrąsinimui rekomenduojame perskaityti Yann Walcker ir Romain Mennetrier knygą „Klotilda vyksta į vasaros stovyklą“. Knygos ištrauka buvo skaitoma ir įraše.

Kelionė į vasaros stovyklą pagrindiniam knygos personažui – pelėdžiukei Klotildai – tapo didžiųjų nuotykių ir atradimų pradžia. Todėl, visiems, vykstantiems į stovyklas, linkime nebijoti, dažniausiai tos baimės ima ir nepasitvirtina, apie tai byloja ir lietuvių kalbos patarlės: „Baimės akys didelės“, „Baimė – blogas patarėjas“ ir kt.

Jeigu stovyklos reikalai aktualūs ne visiems, tai vykstantis skaitymo iššūkis, išplitęs kaip virusas gerąja prasme, ir ši knyga „Klotilda vyksta į vasaros stovyklą“ tiks antrai užduočiai: „Perskaityk knygą, kurios pavadinimą sudaro ne mažiau kaip 4 žodžiai“.

Laukiame vaikų ir suaugusiųjų bibliotekoje, linkime smagaus įsitraukimo į nuotaikingą žaidimą, įveikiant penkias užduotis, na ir sėkmės loterijoje vasaros pabaigoje.

Vaizdo įrašas: https://www.facebook.com/rudiskiu.biblioteka.9/videos/3025235861069111

Danguolė Paliulienė

Trakų VB Rūdiškių filialo vyr. bibliotekininkė