Savanorystė – visuomeninė veikla ir būdas tobulėti

Trakų viešojoje bibliotekoje sėkmingai savanoriauja e. skautas – moksleivis iš Lentvario Linas Tolvaiša.

Linas savanoriauti pradėjo nuo 2019 m. lapkričio mėn. Noriai padeda projekto „Prisijungusi Lietuva“ organizuojamuose mokymuose konsultuodamas vyresnio amžiaus žmones. Juos moko naudotis kompiuteriu, internetu, išmaniuoju telefonu. Linas greitai randa bendrą temą ir kalbą su vyresnio amžiaus žmonėmis, juos sudomina mokymo temomis: kaip redaguoti skaitmenines nuotraukas, saugiai pasidalinti jomis internete, planuoti laisvalaikį internetu, naudotis viešomis paslaugomis internetu.

Linas mėgaujasi smagiai praleistu laiku, tobulina informacinių technologijų srities įgūdžius ir džiaugiasi šauniu prizu – išmaniąja apyranke. Tariame AČIŪ iniciatyviam, geranoriškam, draugiškam bičiuliui Linui.

Iki sekančių susitikimų bibliotekoje!

Daiva Klimienė

Trakų viešosios bibliotekos vyr. bibliografė