Rytmetis „Ką man duoda pasakos?“

Įsibėgėja vasara, o su ja kartu ir visos kitos pramogos, atostogos ir t.t. Štai Onuškio Donato Malinausko gimnazijoje šiuo metu veikia vaikų vasaros stovykla „ONIS 2021“. Šiandien 1–4 klasių moksleiviai, lydimi pedagogių – Danutės, Linos bei Vidos, lankėsi Dusmenų bibliotekoje. Edukacijos „Ką man duoda pasakos?“ metu kalbėjomės, kokios būna pasakos, ko mes iš jų galime pasimokyti.

Skaitėme Neringos Tik knygelę „Mėnulio pasakos“ apie gerųjų Nykštukų gyvenimą mėnulyje. Visi bibliotekos svečiai tapo knygos veikėjais. Vėliau, išklausę trumpą ištrauką, vaikai spėjo pasakos pavadinimą, na, o pabaigai, tapę detektyvais, ieškojo lapelių su raidėmis. Juos suradę, sudėliojo žodį VASARA. Taip pat vaikai buvo supažindinti su skaitymo iššūkio „Vasara su knyga 2021“ sąlygomis.

Ačiū už gražų pasibuvimą bei dovanėlę. Geros jums visiems vasarėlės!

Rima Voverytė

Trakų viešosios bibliotekos Dusmenų filialo vyr. bibliotekininkė