Popietė senjorams „Žengti kartu su laiku“

Popietė senjorams „Žengti kartu su laiku“

Jau nebe pirmus metus į Paluknio biblioteką kviečiame susirinkti vyresnio amžiaus žmones, kad galėtume juos padrąsinti, paskatinti, pamokyti daugiau naudotis šiuolaikinėmis išmaniosiomis technologijomis, žinoti saugaus elgesio taisykles internete bei kritiškai vertinti informaciją.

Taip ir šį penktadienį, t. y. spalio 15 d., į popietę atėję senjorai iš bibliotekininkės išgirdo naudingų patarimų, kaip savarankiškai užsiregistruoti pas reikiamą specialistą ar rezervuoti apsilankymą banke ar kitoje viešojoje įstaigoje, kur dėl pandemijos yra ribojamas laisvas lankymasis ir pan. Taip pat buvo pasakojama, kad ne visa informacija, kurią randame internete, yra teisinga, kad gebėtume atskirti netikras naujienas, žiūrėjome laidelių ištraukas, kurias yra parengę „Prisijungusi Lietuva“ specialistai. Taip pat pasinaudojome svetaines epilietis.eu sukurtais vaizdiniais mokymais, kad senjorams būtų dar aiškiau ir drąsiau naudotis interneto teikiamomis galimybėmis.

Smagu pastebėti, kad pagyvenę žmonės jau patikimiau žiūri į naujoves ir išmaniąsias technologijas, mokosi jas pritaikyti savo poreikiams.

 

Danutė Nekulsian

Trakų viešosios bibliotekos Paluknio filialo vyr. bibliotekininkė

 

Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacija
Skaitmeninio raštingumo mokymai
Interaktyvi biblioteka
Vilnijos vartai
Rock and roll bibliotekininkas
Darbo skelbimai
Trakų informacinis centras
Eklasika