Pirmojo Skaitytojų klubo susitikimo Trakų viešojoje bibliotekoje atgarsiai

Vasario 7 d. Trakų viešojoje bibliotekoje įvyko pirmasis Skaitytojų klubo susitikimas, kurio metu dalyviai dalijosi skaitymo patirtimi, patikusiomis mintimis ir citatomis, įvardijo mėgstamus rašytojus ir įspūdį palikusias knygas.

Aptarta gausybė skaitinių, o pokalbiai apie knygas nuvedė ir į teatro, kino, istorijos laukus. Kiek daugiau nei valandą trukęs susitikimas prabėgo nepastebimai ir įdomiai.

Jeigu ir Jūs norėtumėte pasidalyti įspūdžiais apie skaitytas knygas ar išgirsti rekomendacijų, kviečiu sekti naujienas apie kitus Skaitytojų klubo susitikimus.

Skaitykime ir kalbėkimės!

Rekomenduotos knygos:

• Clarissa Pinkola Estes „Bėgančios su vilkais“, „Išlaisvinti stiprią moterį. Tyra Palaimintosios Motinos meilė laukinei sielai“;
  • Hendrik Groen „Bandymai šį tą išspausti iš gyvenimo. Slaptas Hendriko Gruno (83 ¼ metų) dienoraštis“, „Kol dar gyvas“;
  • Rokas Flick „Paskutinis traukinys“, „Šiaurės Sachara. Romanas apie pamirštąją Kuršių Neriją“, „Pradingę klajojančiam smėlyje. Romanas apie senovės kuršius“;
  • Miika Nousiainen „Šaknys“;
  • Konkordija Antarova „Du gyvenimai“;
  • Amor Towles „Aristokratas Maskvoje“;
  • William P. Young „Trobelė“;
  • Mindaugas Nastaravičius „Bendratis“;
  • Mark Kurlansky „Druska“.

Rekomenduoti autoriai:

• Lucinda Riley;