Nuo birželio 1 d. Trakų viešojoje bibliotekoje ir filialuose bus teikiamos visos paslaugos

Vadovaujantis LR Sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo š. m. gegužės 8 d. sprendimu dėl 2020 m. balandžio 23 d. sprendimo Nr. V-974 „Dėl archyvų, bibliotekų ir muziejų lankymo būtinų sąlygų“ pakeitimo Nr. V-1240, Nr. V-1241, priimto gegužės 21 d., informuojame, kad Trakų rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje ir filialuose nuo birželio 1 d. bus teikiamos visos paslaugos: knygų išdavimo (su galimybe lankytojams patiems rinktis knygas atviruose fonduose), interneto paslaugos (laikas prie kompiuterio ribojamas iki 1 val., būtina išankstinė registracija), leidžiami lankytojai į periodikos skaityklas, vaikų skyrius, ribojant lankytojų skaičių ir laikantis visų saugumo reikalavimų.

Taisyklės:

1. Apsilankymo bibliotekoje metu būtinai dėvėkite nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones).
  2. Prašome lankytojų, norinčių apsilankyti atviruose fonduose, periodikos skaityklose, mūvėti pirštines.
  3. Bibliotekoje lankytis galima ne daugiau nei po 5 žmones, išskyrus įtėvius, giminaičius ir pan.
  4. Laikykitės mažiausiai 2 metrų atstumo nuo šalia esančių žmonių.
  5. Dezinfekuokite rankas prieš ir po apsilankymo.
  6. Į biblioteką (tame tarpe ir norintiems pasinaudoti kompiuteriu) rekomenduojama užsirašyti iš anksto ir nurodyti telefono numerį.
  7. Knygas grąžinkite bekontakčiu būdu, t. y. palikite jas knygų grąžinimo dėžėje.
  8. Norimas knygas užsisakykite iš anksto (8 528) 55 461 arba el. paštu aptarnavimas@trakubiblioteka.lt. Bibliotekoje turimas knygas galite pasitikrinti elektroniniame kataloge https://trakuvb.libis.lt/index.jsp, o naujausias knygas rasite bibliotekos svetainėje www.trakubiblioteka.lt
  9. Apsilankymo laikas interneto skaitykloje yra rezervuojamas iš anksto (8 528) 55 461 arba el. paštu aptarnavimas@trakubiblioteka.lt. Naudotis internetu galima iki 1 valandos.
  10. Bus teikiama žurnalų išdavimo į namus paslauga.
  11. Trakų viešojoje bibliotekoje ir filialuose, užtikrinant ne mažesnį kaip 5 kv. m. plotą vienam asmeniui ir ne mažesnį nei 2 m atstumą tarp asmenų, ribojamas lankytojų skaičius. Rekomenduojame susisiekti su bibliotekininkais ir suderinti atvykimo laiką.

Trakų viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus kontaktai čia.

Trakų viešosios bibliotekos filialų kontaktai čia.