Lietuvos antstolių rūmų dovanos Trakų viešajai bibliotekai

Šiandien Trakų viešojoje bibliotekoje, atstovaudama Lietuvos antstolių rūmus, apsilankė Trakų rajono antstolė Marija Gaivenė ir įteikė didžiulį glėbį puikių knygų, kurias priėmė bibliotekos direktorė Danguolė Banevičienė.

Lietuvos antstolių rūmai ne tik išgirdo, bet ir atsiliepė į prezidentės Dalios Grybauskaitės kvietimą prisijungti prie akcijos „Knygų Kalėdos“. Jau 10 metų vykstanti akcija kviečia dovanoti knygas Lietuvos bibliotekoms ir vaikų dienos centrams, taip skleidžiant skaitymo šviesą.

Trakų viešosios bibliotekos skaitytojus netrukus pasieks naujos, paklausios ir labai laukiamos knygos.

Dėkojame Lietuvos antstolių rūmams už dovanas, kuriomis nekantraujame nudžiuginti savo skaitytojus!