Kviečiame į paskutinį pasakų ciklo renginį!

Trakai, tęsdami tradiciją, jau šeštąjį kartą tapo Kalėdų Senelių sostine. Trakų viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyrius, prisidėdamas prie Kalėdinių renginių ciklo, organizuoja šeštadieninius skaitymus – „Žymūs žmonės seka pasakas vaikams“. Trakų viešosios bibliotekos skaitykloje įkurtoje pasakų zonoje lankytojų laukia pasakos, tikra knygų eglė, įdomūs svečiai, pasirodymai, ženkliukų dirbtuvės ir daug kitos veiklos.

Sausio 7 d. pristatome jau paskutinį – trečiajį pasakų renginį su aktore, „Labaiteatro“ įkūrėja Agne Sunklodaite. Be to, visi atvykę galės pasiklausyti Evelinos Daciūtės ir Ingos Dagilės knygos „Drambliai ėjo į svečius“ garsinio skaitymo bei patys aktyviai dalyvauti teatralizuotame žaidime. Kaip ir kiekvieną šeštadienį, visų lauks ženkliukų gaminimo dirbtuvės.

Laukiame Jūsų toje pačioje vietoje ir tuo pačiu laiku – nuo 13 iki 15 val. Trakų viešojoje bibliotekoje, Vytauto g. 69, Trakai.

Dalia Bagdžiuvienė,

Trakų viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyrius