Katinėlis – raktų pakabukas

Trakų viešosios bibliotekos Lentvario filialo vaikų NVŠ programos ,,Kūrybiškumo saviraiškos studija“ spalio 27 d. pasikvietė į biblioteką viešnią Liuciją Pavlovską, siuvėją, amatininkę, Trakų krašto kultūros ir amatų asociacijos bei Kūrėjų meistrų asociacijos narę pasidalinti patirtimi ir pamokyti bibliotekos būrelio vaikus pasisiūti sau mielą katinėlį – raktų pakabuką.

Siūtinių žaislų meistrė subūrė nemažą smalsuolių būrį ir mokino juos, kaip iš natūralių audinių skiautelių pasiūti raktų pakabuką-žaislą. Būrys mergaičių ir berniukų, susipažinę su edukatore, su dideliu susidomėjimu ir užsidegimu medžiaginį katinuko ruošinį prikimšo puraus užpildo, piešė įvairių mimikų katinukų snukučius, mokėsi užsiūti užpildo kimšimo ertmę. Ir edukatorė, ir vaikai džiaugėsi savo darbo rezultatais. Katinėliai-raktų pakabukai gavosi išties labai gražūs.

Visų Lentvario bibliotekos ,,Kūrybiškumo saviraiškos studijos“ dalyvių vardu dėkojame siuvinių meistrei Liucijai Pavlovskai ir visiems dalyviams kūrybingai bei linksmai kartu praleidusiems laiką.

Jurgita Makaravičienė

Trakų viešosios bibliotekos Lentvario filialo vyr. bibliotekininkė