Gerumo akcija kovojantiems su onkologinėmis ligomis

Yra kai kas, ką tu privalai visada atsiminti. Tu esi drąsesnis negu manai, stipresnis negu atrodai, ir protingesnis negu galvoji. Bet svarbiausias dalykas yra tas, kad net jeigu mes ir būtume atskirai... aš visada būsiu su tavimi. (A. Milne)

GERUMO AKCIJA KOVOJANTIEMS SU ONKOLOGINĖMIS LIGOMIS „SPALVOTAS PAVASARIS 2018“.

Pavasari, ateik su visomis gražiausiomis spalvomis!
Visus mokančius megzti, nerti, siūti, velti ar tapyti šilką kviečiame dalyvauti socialinėje gerumo akcijoje ir padovanoti bent vieną spalvingą kepurytę, skarelę, šalikėlį, riešines, kojines ar kt. su onkologine liga kovojančiam vaikui ir suaugusiam žmogui. Papuoškime ir sušildykime mažuosius kovotojus, kurių vaikystę sukaustė pikta liga, apglėbkime suaugusius ir leiskime pajusti, kad kovoje ir kelyje į Viltį – jie ne vieni.

KOKIOS TURĖTŲ BŪTI KEPURYTĖS ?

Iš natūralaus pluošto: medvilnė, linas, švelni vilna; megztos, nertos, siūtos, veltos kepurės ar tapyti šilko šalikėliai, tinkantys vaikams ir suaugusiems.

Būtų miela, jei prie dovanos prisegtumėte draugišką pavasarinį linkėjimą sergančiam ir jo šeimai.

Akcijos pabaiga: 2018 m. gegužės 1 d.

Informacija/kepuryčių surinkimo taškelis: Trakų viešoji biblioteka, Vytauto g. 69, Trakai. Tel. 8 528 55461.

AČIŪ UŽ JŪSŲ GERUMĄ!