Bibliotekoje galite nemokamai naudotis programomis „Adobe Photoshop“ ir „SketchUp“!

Pasibaigus projektui „3D aš: dizainas, darbas, dialogas“, visus bibliotekos lankytojus kviečiame naudotis profesionaliomis programomis: nuotraukų retušavimo programa „Adobe Photoshop Elements“ ir modeliavimo bei 3D spausdinimo programa „Sketch Up“. Bibliotekoje taip pat rasite naujos teminės literatūros, kuri padės mokytis ir dirbti šiomis programomis. Pas mus rasite knygų apie grafinį dizainą, kompiuterinę leidybą, fotografavimo bei nuotraukų retušavimo meną, 3D komponavimą ir kt.

Bibliotekoje turimos literatūros sąrašas:

• Scott Kelby „Skaitmeninė fotografija“ – visos 5 dalys!
  • Vytenis Sinkevičius „AutoCAD Pradmenys 2009-2010“ .
  • Kevin Ames „Adobe Photoshop: moterų fotografavimo menas“.
  • Gintarė Jarašienė „Grafinio dizaino pagrindai“.
  • Alvydas Jonaitis „Kompozicija 2D-3D“.
  • David Dabner, Sheena Calvert, Anoki Casey „Grafinio dizaino mokykla: grafinio dizaino teorija ir elektroninė leidyba“.
  • Ian Probert ir Peter Cope „Skaitmeninė fotografija“.
  • Duncan Evans „Skaitmeninė fotografija: kūno fotografavimo menas“.
  • Aidas Žandaris ir Darius Bakšys „Kompiuterinės leidybos pradmenys: informacinės technologijos“.
  • David Dabner „Kompiuterinės leidybos pradmenys: Dizainas ir maketavimas“.

Kviečiame dirbti ir tobulėti!