„Auksinio proto“ žaidėjai kaupiasi paskutiniam VIII sezono žaidimui

Priešpaskutinį žaidimą komanda „Protorius“ baigė magišku skaičiumi – 666 – tiek taškų jiems pavyko surinkti per visus 11 žaidimų. Jiems ant kulnų lipa „Titnaginiai kirvukai“ su 650 taškų, tad panašu, jog tarp šių dviejų komandų vyks atkakliausia kova, o spėti, kas laimės tikrai dar per anksti.

Įpusėjus sezonui lyderiais buvę „Išmanieji protai“ į finalinį žaidimą žengs su 628 taškais, o komanda „Baikit, nemanau“ - su 530 taškų. Linkime didelės sėkmės visoms komandoms!

PAVYZDINIAI LAPKRIČIO 28 d. VYKUSIO ŽAIDIMO KLAUSIMAI:

KLAUSIMAS: Maždaug prieš mėnesį telekomunikacijų kompanija „Bitė“ savo reklamos veidu pasirinko Alaną Chošnau. Reklamoje su Chošnau pasirinkta ir logiška dviejų žodžių frazė – priežastis, kodėl telefonų kainos krenta. Įvardykite šią frazę.

ATSAKYMAS:  KALTAS RUDUO. „Bitė“ rudens sezono reklamai panaudojo frazę „Kaltas ruduo“, o reklaminiu veidu pasirinko Alaną Chošnau, kuris atliko dainą tokiu pačiu pavadinimu. „Kaltas ruduo“ – tai ir priežastis, kodėl bendrovėje „Bitė“ telefonų kainos krenta (aliuzija į rudenį krintančius medžių lapus)

KLAUSIMAS: BBC interneto kanale yra įkeltas vaizdo įrašas, pasakojantis apie maskviečių kovą su sniegu, kasmet užplūstančiu Rusijos sostinę. Vaizdo įrašas pavadintas dviejų žodžių terminu, kurį išgirdus tikrai pagalvosite apie Rusiją. Koks tas terminas arba kaip pavadintas įrašas?

ATSAKYMAS: ŠALTASIS KARAS / COLD WAR. Vaizdo įraše pasakojama apie kovą su sniegu, todėl tikrai galima išmąstyti, kad įrašas bus pavadintas „Šaltuoju karu“. Šaltajame kare pagrindinius vaidmenis atliko dvi valstybės – JAV ir SSRS (Rusija, žinoma, buvo jos sudėtyje) – todėl išgirdę šį terminą tikrai apie šią valstybę ir pagalvosite

KLAUSIMAS: „Wikipedia“ puslapyje teigiama, kad kompanija „Procter & Gamble“ traškučių ,,Pringles“ pavadinimą išsirinko iš JOS. Edita Piaf sakė, kad net ir JĄ galėtų puikiai sudainuoti. Dviem žodžiais atsakykite – kas JI?

ATSAKYMAS: TELEFONŲ KNYGA. „Wikipedia“ rašo, jog yra manoma, kad „Pringles“ pavadinimas buvo „sugalvotas“ nusižiūrėjus pavardę iš Sinsinačio telefonų knygos. Edita Piaf teigė, kad nėra nieko, ko ji negalėtų sudainuoti – netgi telefonų knygą galėtų.

Šaltinis: https://www.brainyquote.com/quotes/edith_piaf_281597

Šaltinis: https://en.wikipedia.org/wiki/Pringles