Akcija „Keliu vėliavą“ Trakų viešojoje bibliotekoje

Pasitikdama Lietuvos valstybės atkūrimo dieną – Vasario 16-ąją, Trakų viešoji biblioteka jungiasi prie akcijos „Keliu vėliavą“ – bibliotekos languose, kaip ir kasmet, suplazda Lietuvos trispalvės.

Pasitikdama visai šaliai išskirtinius metus – Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį, Trakų viešoji biblioteka prisijungė prie LRT inicijuotos akcijos „Keliu vėliavą“ ir 2018 m. pirmoji iškėlė net 24 trispalves. Šią gražią tradiciją biblioteka tęsia kasmet, iškeldama trispalves, ir kviečia visus trakiečius prisijungti prie šios akcijos.

Minint Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, šiais metais Trakų viešoji biblioteka kviečia virtualiai apžiūrėti Lietuvos šventei skirtą parodą „Istorijos verpetuose“, kurioje pateikta literatūra pasakoja apie istorinius įvykius siekiant Lietuvos nepriklausomybės, pastangas atkurti nepriklausomybę Pirmojo pasaulinio karo metais, pristatomi nepriklausomybės aktai, Vasario 16-osios akto signatarai, jų veikla, svarbiausi to meto politiniai įvykiai.

Kviečiame visus Lietuvos piliečius prisidėti savo iniciatyvomis, minint šalies Nepriklausomybės paskelbimą !