Trakų viešoji biblioteka surengė ketvirtąją „Pyragų dieną“

Trakų viešoji biblioteka ketvirtus metus organizavo „Pyragų dieną“ kartu su savo lankytojais ir rinko lėšas vaikų svajonėms išpildyti. Taigi lapkričio 6 d. visi norintys galėjo užsukti į biblioteką – paskanauti gardžiais pyragais ir aromatinga arbata, mainais paaukodami vaikų svajonėms išpildyti, arba atnešti savo pyragų ir taip prisidėti prie labdaringos akcijos.

Renginio metu buvo pristatyta praeitų metų „Pyragų dienos“ herojės Mios Mickevič autorinių keramikos darbų paroda. Talentingos mergaitės paroda bibliotekoje bus eksponuojama visą mėnesį, kviečiame apžiūrėti!

Kam bus skirtos šiais metais surinktos lėšos, tradiciškai, paskelbsime bibliotekoje vyksiančio kalėdinio renginio metu.

Dėkojame visiems dalyvavusiems ir aukojusiems. Visi kartu galime sukurti stebuklą ir išpildyti vaikų svajones!