Trakų viešoji biblioteka kviečia į kino filmą „Tu man nieko neprimeni“

Birželio 6 d. 21.30 val. Trakų viešoji biblioteka kviečia į lietuviško kino filmo „Tu man nieko neprimeni“ (rež. Marija Kavtaradze) peržiūrą ir susitikimą su pagrindiniu filmo aktoriumi Kęstučiu Cicėnu.

Filmas pasakoja apie šiuolaikinio šokio šokėją Eleną, kuri sutinka gestų kalbos vertėją Dovydą. Tarp jų akimirksniu užsimezga švelnus ryšys, jis gilėja, Dovydas ir Elena ima artėti vienas prie kito ir platoniški santykiai pamažu virsta romantiniais. Kai Dovydas atskleidžia esantis aseksualus, jiedu pasiryžta savojo intymumo ieškoti drauge – atrasti savo pačių būdą kurti santykius.

Pasaulinė filmo premjera įvyko prestižiniame „Sundance“ (JAV) kino festivalyje ir jau pirmasis jo pasirodymas buvo sėkmingas – pelnė apdovanojimą už geriausią režisūrą.

Filmo trukmė – 1 val. 48 min. Žiūrovams nuo 16 metų.

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Trakų rajono savivaldybė.

Vieta: kiemelis prie Trakų viešosios bibliotekos, Vytauto g. 69, Trakai (esant blogoms oro sąlygoms, kino seansas vyks Trakų viešosios bibliotekos skaitykloje, Vytauto g. 69, Trakai).

Organizatorius

Projektą finansuoja: