Šventinės kūrybinės dirbtuvės

Šiais metais Lietuva minėjo 101-ąsias valstybės atkūrimo metines. Vaikų literatūros skyriaus lankytojai ir NVŠ būrelio „Kūrybiškumo saviraiškos studija“ nariai šias šventes (Vasario 16-ąją ir Kovo 11-ąją) pažymėjo kurdami ir pasitelkdami fantaziją.

Laukiant Vasario 16-osios, vaikų bibliotekoje įvyko kūrybinės dirbtuvės „Vitražas Lietuvai“. Jų metu vaikai, pasitelkę stiklo dažus, kūrė vitražus, kurių akcentu tapo Lietuvos vardo užrašas ant stiklo.

O belaukiant Kovo 11-osios, vaikai dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse „Pasigamink skirtuką sau ir Lietuvai“. Panaudodami siūlus (geltonos, žalios ir raudonos spalvos) bei šiaudelius, pynė skirtukus knygoms arba apyrankes. Taip pat lankytojai dalyvavo viktorinoje, sukurtoje pagal kahoot.com programą, apie Lietuvą. Vaikai galėjo pasitikrinti savo žinias bei laimėti prizų.

Šios šventės minimos kiekvienais metais, todėl visad stengiamės atšvęsti jas originaliai ir įdomiai.

Eglė Kondrotaitė,

Trakų viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriaus vyr. bibliotekininkė