Skaitytojų klubo „Skaitymo bendraminčiai“ susitikimas su romano „Gervė smėlynuose“ autore Nika Piperita

Šiais metais susikūręs skaitytojų klubas Dusmenų bibliotekoje birželio 29 d. rinkosi antrą kartą. Tik šį sykį susitikimas buvo neeilinis. Pas skaitytojus svečiavosi rašytoja Nika Piperita.

Jos romanas „Gervė smėlynuose“ Dusmenų bibliotekoje buvo pristatytas jau prieš dvejus metus. Kai kas jau suspėjo jį perskaityti, bet yra dar ir neskaičiusiųjų. Viešnia mielai papasakojo, apie ką yra jos romanas, kam jis skirtas, su kuo siejamas ir t. t. Sulaukė Nika ir klausimų iš jau perskaičiusiųjų šią knygą. Kaip sako pati autorė, čia sudėti visi prisiminimai iš pačios vaikystės bei jaunystės, o kūrinio veikėjai yra tikri, neišgalvoti, nors kai kurių jau ir nėra tarp gyvųjų.

Susirinkusieji iš viešnios išgirdo ir puikią naujieną – jau pakeliui yra jos naujasis romanas. Autorė keliais sakiniais visus suintrigavo pristatydama savo būsimą knygą.

Dusmenų biblioteka labai laukia mielos rašytojos su nauju kūriniu. Dėkojame visiems, kurie atėjo, visiems, kurie skaito.

Rima Voverytė,

Trakų viešosios bibliotekos Dusmenų padalinio vyr. bibliotekininkė