„Skaitmeninės savaitės“ renginiai Paluknio bibliotekoje

2019 m. kovo 25 – 31 d. visoje Europoje vyksta kasmetinė akcija „Skaitmeninė savaitė“ (angl. „ALL DIGITAL Week“), skatinanti naudotis informacinėmis ryšio technologijomis ir ugdyti skaitmeninį raštingumą.

Į akcijos renginius, organizuojamus 36 šalių skaitmeninių kompetencijų centruose, bibliotekose, mokyklose, bendruomenių centruose kasmet įsitraukia per 100 tūkst. Europos gyventojų.

„Skaitmeninės savaitės“ tema Lietuvoje 2019 m. – skaitmeninės technologijos ugdymui. Šia proga į Trakų viešosios bibliotekos Paluknio filialą buvo pakviesta Trakų VMI darbuotoja, kurį padėjo Paluknio seniūnijos gyventojams skaitmeninių technologijų pagalba užsipildyti ir pateikti mokesčių deklaracijas, o bibliotekos vartotojai dar gavo papildomos informacijos apie skaitmenines technologijų galimybes mūsų kasdieniniams poreikiams patenkinti. Bibliotekos vartotojai tai pat gavo galimybę dar kartą peržiūrėti labai aktualią informaciją tema „Bankas be kodų kortelių: praktiniai patarimai”. Visi puikiai suprantame, kad šiandieną be skaitmeninių technologijų praktiškai išsiversti negalime, nes jos palengvina mūsų gyvenimo įvairiausias sritis, sutaupo laiko ir pinigų.

Danutė Nekulsian,

Trakų viešosios bibliotekos