Rūdiškių Skaitytojų klubas gyvena šventėmis

Jos jau artėja... Taip lauktos ir išsvajotos. Ateina, kad apgaubtų savo spinduliuojančiu gerumu bei ramybe. Idant sukviestų visus, kuriuos mylime ir kurių ilgimės, prie bendro stalo, kad jų artume pasijustume stipresni ir laimingesni.

Skaitytojų klubo trečiasis susitikimas prasidėjo klausimu „Kuo Tau brangios Kalėdos?“. Skaitytojos ryškiausiai prisiminė išlauktas vaikystės Kalėdas: eglučių puošimą, burtus, patiekalus. O dabar švenčių dieną lauks vaikų ir anūkų, savo įspūdžiais mielai dalijosi skaitytojos. Janina Kondrotovič papasakojo apie eglutės papuošalų reikšmes. Sužinojome, kodėl puošiamos eglutės žvaigždėmis, obuoliais, riešutais, girliandomis, švieselėmis, pasirodo, jie turi magišką galią.

Pasikalbėjusios apie Kūčių ir Kalėdų papročius pradėjome gaminti kalėdinius vainikus. Medžiagomis buvo pasirūpinta, tik reikėjo jas pasirinkti ir sukomponuoti. Daugelis skaitytojų pirmą kartą gyvenime pynė vainiką, todėl buvo nedrąsios, reikėjo pagalbos, tačiau greitai išmoko ir džiaugėsi kūrybos džiaugsmu.

Ateinančių švenčių proga susirinkusias Skaitytojų klubo nares pasveikino bibliotekininkė Nijolė ir įteikė kalėdinius atvirukus su pasveikinimais, kuriuos pagamino kartu su vaikais.

Su gera nuotaika, gražiais pasveikinimais vienos kitoms išsiskirstėm iki kito karto, kai rinksime geriausią 2019 metų knygą.

Nijolė Vėlyvienė

Trakų VB Rūdiškių filialo vyr. bibliotekininkė