Mažieji atradimai „Editos dailės studijoje“

Trakų viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje atidaryta „Editos dailės studijos“ vaikų kūrybinių darbų paroda „Mažieji atradimai“.

Tai pirmoji „Editos dailės studijos“ vaikų kūrybinių darbų paroda, kurioje eksponuojami  pirmojo pusmečio mažųjų dailininkų sukurti piešiniai – 6-8 metų amžiaus vaikų įvairūs bei originalūs, spalvingi ir jau savitą braižą turintys darbai, atlikti akrilu, akvarele, pastele ar anglimi. Tai pirmieji žingsniai dailės pažinimo link – mažieji atradimai maišant spalvas, žaidžiant spalvinėmis improvizacijomis, naujų tapybos ir piešimo technikų išbandymas bei kūrybiškumo lavinimas.

Maloniai kviečiame visus pasigrožėti šia paroda , o norinčius piešti ar tobulinti meninius gebėjimus ir kūrybiškumą, tiesiog ateiti į „Editos dailės studiją“, esančią Trakų kultūros rūmuose, ir pabandyti.

Paroda bus eksponuojama iki gegužės 15 d. Kviečiame užsukti!

Trakų viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriaus informacija