Kviečiame susipažinti su Trakų viešosios bibliotekos prenumeruojamomis duomenų bazėmis

Kviečiame susipažinti su Trakų viešosios bibliotekos prenumeruojamomis duomenų bazėmis

Gruodžio 21 d., trečiadienį, 17 val. Trakų viešojoje bibliotekoje vyks prenumeruojamų duomenų bazių pristatymas. Dalyviai turės galimybę išsamiai susipažinti su duomenų bazėse teikiama informacija.

Pažintis su duomenų bazėmis:

  • 15min MAX – šiuolaikiško ir unikalaus turinio naujienų portalas, kuriame taip pat rasite „The New York Times“, „The Atlantic“, „Quartz“, „New Scientist“, „Psychology Today“ ir kt. vakarietiškų periodinių leidinių straipsnių vertimus į lietuvių k.
  • BNS – didžiausia Baltijos šalių naujienų agentūra, teikianti svarbiausias politikos, verslo, kultūros ir kitų sričių naujienas iš Lietuvos, Baltijos šalių ir pasaulio.
  • Delfi+ – šioje skaitytojų narystės platformoje galite skaityti profesionalių publicistų, gabių naujokų ir solidžių užsienio leidinių turinį lietuvių kalba bei mėgautis niekur kitur nepublikuotais straipsniais.
  • EBSCO Publishing – viso teksto mokslinių straipsnių duomenų bazių paketas socialinių, humanitarinių, medicinos, technikos mokslo sričių tema anglų ir kt. kalbomis.
  • Infolex – teisinės informacijos paieškos sistema, kurioje pateikiami Lietuvos Respublikos teisės aktai ir teismų praktika. Galite atlikti Lietuvos Respublikos valstybinių institucijų norminių teisės aktų paiešką, susipažinti su Lietuvos teismų praktika administracinėse, civilinėse, baudžiamosiose bylose, Europos Žmogaus Teisių Teismo sprendimais, Seimo kontrolierių pažymomis, Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos sprendimais.
  • NAXOS Music Library – tai išsami klasikinės ir pasaulio muzikos internetinė duomenų bazė, kurią sudaro klasikinės, džiazo, roko ir kitų muzikos žanrų kūriniai, žinomų pasaulio garso įrašų studijų aukštos kokybės muzikos įrašai. Čia taip pat rasite informaciją apie muzikos mokslą: žanrų istoriją, atlikėjų ir kompozitorių biografijas, muzikos terminų žodyną, kūrinių analizes ir kitą muzikos profesionalams ir mėgėjams naudingą informaciją.

 

Maloniai kviečiame dalyvauti!

 

Trakų viešosios bibliotekos informacija

Interaktyvus Lentvaris QR
Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacija
Skaitmeninio raštingumo mokymai
Interaktyvi biblioteka
Vilnijos vartai
Kika
Rock and roll bibliotekininkas
Darbo skelbimai
Trakų informacinis centras
Eklasika