Kviečiame išbandyti jėgas protmūšyje!

Antradienio vakarą Trakų viešojoje bibliotekoje protmūšio aistruoliai susirinko į antrąjį XIX sezono „Auksinio proto“ žaidimą. Kovas ir toliau tęsia komandos „Du geriau nei vienas“, „Išmanieji protai“ bei šiemet prisijungę „Be vilčių“.

Antrasis „Auksinio proto“ žaidimas smagiai praėjo – „Išmanieji protai“ bibliotekoje ir vėl laimėjo, surinkę 73 taškus. Antroji vieta atiteko „Du geriau nei vienas“, surinkusiems 58 taškus. Tretieji su 54 taškais liko komanda „Be vilčių“.

Protmūšyje žaidėjams teko įspėti muzikinius kūrinius, atrasti (ne)bendrinius žodžius bei pakeliauti po Laosą.

Žaidimo rezultatus rasite čia: https://www.auksinisprotas.lt/gyvu-zaidimu-rezultatai/

Kviečiame prisijungti ir naujus žaidėjus. Užsiregistruoti galite el. p. a.narbutiene@trakubiblioteka.lt arba tel. (8 528) 55 461.

Dalyvauti žaidime norinčius pavienius asmenis prijungsime prie susidariusių komandų.

Ačiū visiems už puikų žaidimą ir iki pasimatymo po savaitės!

Akvilė Narbutienė

Trakų viešosios bibliotekos vyr. bibliografė