Kviečiame į pirmosios knygos apie Prezidentę Dalią Grybauskaitę pristatymą

Balandžio 27 d. 16 val. Trakų viešojoje bibliotekoje bus pristatyta profesorės Onos Voverienės knyga „Dalia Grybauskaitė – tautos prezidentė.“

Knygą sudaro Lietuvos moterų lygos suvažiavimuose, įvairiose konferencijose skaityti pranešimai, taip pat periodinėje spaudoje publikuoti straipsniai, sulaukę palankaus skaitytojų dėmesio, dažnai teigiamų, o kartais ir kontroversiškų vertinimų.

Prof. O. Voverienei teko dalyvauti Prezidentės rinkimų kampanijose jai balotiruojantis ir I, ir II kadencijai, stebėti ją iš arti, daug kalbėtis, diskutuoti.

Knyga vertinga ne tik istorikams, politikams, bet ir visiems, besidomintiems mūsų istorija, iškiliomis asmenybėmis. Pirmasis tiražas buvo išgraibstytas vos per savaitę.

Tad maloniai kviečiame Jus į išskirtinės knygos pristatymą ir susitikimą su autore prof. Ona Voveriene.

Renginio dieną nuo 9 iki 17 val. bibliotekoje taip pat veiks Mažoji knygų mugė, kurią pristatys leidykla „Baltos lankos“. Lankytojai turės galimybę įsigyti knygų leidyklos kainomis. Kviečiame užsukti.