Kūrybinė edukacija „Piešiu vasarą“

Dusmenų bibliotekoje lankėsi Alytaus r. Pivašiūnų gimnazijos mokiniai ir jų dailės mokytoja Rima Jomantienė. Čia vykusios kūrybinės edukacijos „Piešiu vasarą“ metu dalyviai dekoravo akmenėlius, kurie yra parvežti iš pajūrio.

Prieš kimbant į darbą, mokiniai bandė įminti mįsles, o jų tema ir buvo akmenys, saulė, vasara... Jiems puikiai sekėsi. Šio užsiėmimo tikslas – panaudojant tapybos techniką, įvairiais motyvais dekoruoti pasirinktą akmenėlį, išmokti perteikti savo idėją nedideliame plote. Dalyviai susipažino su būsima veikla, jiems buvo parodyti pavyzdžiai. Į vaikų rankas patekęs šaltas akmuo tapo ne tik spalvingu, bet ir šiltu, primenančiu vasarą prie jūros. Visų darbai buvo skirtingi ir puikūs. Vaikų kūrybiškumui nėra ribų.

Nuoširdžiai dėkojame edukacijos dalyviams: Brigitai, Emilijai, Normantui, Kristupui, Dovydui bei jų dailės mokytojai Rimai. Gražios jums visiems vasaros.

Rima Voverytė,

Trakų viešosios bibliotekos Dusmenų filialo vyr. bibliotekininkė