Kovo mėn. Rūdiškių bibliotekoje paroda „Paslaptingas pasaulis“

Kovo mėnesį kviečiame aplankyti Žeimių krašto menininkės Neringos Dambrauskienės tapybos terapijos narių darbų parodą „Paslaptingas pasaulis“.

„Jei nebūtų menininkės kelio, būtų kitas... Ar jis man patiktų? Nežinau... Negaliu atsakyti į tai, ko nėra. Dabar yra tapyba, ji man patinka, ja gyvenu. Patinka tai, ką darau ir kur einu dabar...“. Tapyba neatsiejama dailininkės gyvenimo dalis, joje jos atradimai, praradimai, vizijos, sapnai, džiaugsmai, moteriškoji prigimtis, meilė, moters vidinis pasaulis.

Neringos Dambrauskienės dailininkės kelias prasidėjo 2015 metais, kai ieškodama savęs, Kulautuvoje pradėjo lankyti dailininkės Simonos Juškevičiūtės vedamas tapybos terapijas, kurių metu pirmą kartą susipažino su drobe ir aliejiniais dažais. Tapymas dailininkei padėjo rasti atsakymą, kaip tapti harmoningai ir ramiai, kūrėjos darbai išsiskiria originalumu, savitu stiliumi ir išskirtiniu braižu.

Parengusi ne vieną savo autorinę parodą, dailininkė veda tapybos terapijos užsiėmimus, kuriuose gimsta štai tokie kūriniai. Tiek vaikas, tiek suaugęs įgauna vertingos pozityvių pokyčių patirties, išmokdamas save priimti bei tobulėti.

Dailės terapijos užsiėmimo metu dalyviai bendrauja bei nutapo paveikslą, kurį drąsiai galima kabinti ant sienos ar padovanoti draugui.

O jūs, ar turite svajonę nutapyti savo paveikslą? Susirinkus grupei, yra galimybė bibliotekoje suorganizuoti dailės terapijos užsiėmimą, kurį vestų menininkė Neringa Dambrauskienė. Dėl smulkesnės informacijos kreiptis el. p. rudiskiubiblioteka@gmail.com arba telefonu 8 685 09238.

Kviečiame apsilankyti Rūdiškių bibliotekoje!

Danguolė Paliulienė,

Trakų VB Rūdiškių filialo vyr. bibliotekininkė