Grendavės bibliotekoje – Neringos Ignatavičiūtės darbų paroda

Birželio 25 d. Grendavės biblioteką pasiekė Neringos Ignatavičiūtės siuvinėtų paveiksliukų paroda. Joje pristatomi spalvingi, labai kruopščiai atlikti, skoningai suderintų spalvų atvirukai. Netgi plika akimi galima pastebėti, kiek daug meilės, kantrybės ir nelengvo darbo į juos sudėta. Kiekvienas atvirukas pasižymi originalumu ir yra išskirtinai viliojantis.

Jaunoji darbų autorė apie save ir savo kūrybą pasakoja taip: „Siuvinėti pradėjau būdama mokykloje, kai lankiau vaikų dienos centrą. Mane išmokino mano mokytoja. Na, praėjo jau daug laiko ir iki šiol puoselėju šį hobį, nes man tai – lyg meditacija, atsipalaidavimas. Labai džiaugiuosi, kad galiu savo darbus parodyti kitiems, labai džiaugiuosi, kad pavyko savo hobiu pasidalyti ir pamokyti vaikučius Alytuje, socialinių paslaugų centre „Parama šeimai Dzūkijoje“, ir kad jie tikrai susidomėjo šiuo pomėgiu.“

Kviečiame užsukti į biblioteką ir pasigrožėti šiais mielais kūrybingais darbeliais, kurie dar mus džiugins iki liepos 17 d.

Regina Karpičienė,

Trakų viešosios bibliotekos Grendavės padalinio vyr. bibliotekininkė